O nas

 

 

zbojnickiegroup-biale

 

Firma Zbójnicki Szlak Leszek Młodzianowski powstała w 2007 roku. Od 6 lat sukcesywnie powiększamy zasięg naszego działania. Przez wszystkie lata naszej działalności stworzyliśmy kilkanaście marek parasolowych (Szlak Zbójników Karpackich, Fundacja Zbójnicki Szlak, Kuligi w Beskidach, Karpackie Zbóje, Karpacki Gazda, Jadło Zbójnickie, Napady Zbójnickie, Zbójnickie Eventy, Żywieckie Centrum Obsługi Ruchu Turystycznego, Zbójnicki Travel, Zbójnicki Sklep, Gawędziarz – multiinstrumentalista Jacenty Ignatowicz, Żywiecka Informacja Turystyczna, Hart Stary Dwór, Ulica Hafciana, MTUR Turystyka i Media), które nawzajem się uzupełniają. Aktualnie wszystkie nasze marki promowane są pod głównym brandem Zbójnickie Group.

W przeciągu najbliższego roku planujemy utworzenie kolejnych 5 marek parasolowych, które wpłyną na kompleksowość zbójnickiego produktu turystycznego w Karpatach.

 

Zbójnickie Group to zaproszenie na spotkanie z góralską kulturą, folklorem, sztuką oraz kuchnią czerpiącą z karpackiej tradycji. Zapraszamy do współpracy wszystkich miłośników dobrego jedzenia, napitku i dobrej góralskiej zabawy. Nasza Firma ukazuje turystykę i góralską kulturę w nowym wymiarze na najwyższym możliwym poziomie!

Grupę aktywnego wsparcia wokół naszej Firmy i naszego projektu „Szlak Zbójników Karpackich” tworzą przedstawiciele branży turystycznej, hotelarskiej, gastronomicznej, reklamowej, pasjonaci turystyki, góralszczyzny, tematyki zbójnictwa karpackiego, ekolodzy, ikony polskiej turystyki, przewodnicy górscy, piloci wycieczek. Skupiamy wokół siebie osoby, dla których Karpaty są przedmiotem szeroko rozumianej aktywności poznawczej, badawczej, artystycznej, kulturalnej i społecznej!

Z racji coraz większej ilości obsługiwanych firm, setek zadowolonych Klientów w obrębie naszej Firmy powstały specjalne działy zajmujące się: turystyką przyjazdową w Beskidy (wycieczki Szlakiem Zbójników Karpackich, rezerwacja noclegów, pilotów wycieczek i przewodników beskidzkich, transport, trekkingi górskie, szkolenia, konferencje, eventy firmowe z maXymalną dawką adrenaliny, zbójnickie i góralskie imprezy team-buildingowe i survivalowe, zbójnickie kuligi z napadami zbójnickimi), turystyką wyjazdową do innych zakątków Polski, na terytorium Słowacji, Czech, Ukrainy, Litwy, Niemiec, Obwodu Kaliningradzkiego, Rumunii i Węgier (wycieczki Szlakiem Zbójników Karpackich, turystyka etniczna i kulturowa).

 

Nasza Firma świadczy również kompleksowe usługi góralskie, organizuje zbójnickie imprezy tematyczne, wieczory regionalne w karczmach, posiady góralskie, wieczory z poezją góralską, biesiady z nauką tańca zbójnickiego i nauką gry na unikatowych instrumentach ludowych, góralskie śpasy, góralskie warsztaty regionalne, humorystyczne występy gawędziarskie, zbójnickie questy, zbójnickie i góralskie wesela, studniówki z góralską oprawą, zaręczyny po góralsku, walentynki po zbójnicku, zbójnickie majówki, wieczory kawalerskie i panieńskie z napadem zbójnickim, sylwestra z góralami i zbójnikami.

Dla szkół i innych placówek edukacyjnych nasza Firma organizuje prelekcje o zbójnictwie karpackim i góralszczyźnie, architekturze i sztuce górali karpackich, pokazy slajdów związanych z tematyką góralszczyzny, ochrony przyrody i ekologii, a podczas lekcji wyjazdowych - prezentacje folkloru karpackiego w pracowniach artystów ludowych i izbach regionalnych.

Kolejną działalnością naszej firmy jest organizacja pikników firmowych, dużych imprez plenerowych, koncertów, bankietów (zbójnickie i góralskie jadło, catering, DJ na imprezę, konferansjerzy, hostessy, technika estradowa, hale namiotowe, imprezy tematyczne, kasyno, karaoke, pokazy, targi, dmuchańce, zabawy dla dzieci, imprezy prywatne).

Wielkim powodzeniem cieszy się stworzona przez nas kompania zbójnicka, kapela góralska Karpackie Zbóje, składająca się aktualnie z 50 zbójników i góralek w kompleksowych, góralskich i zbójnickich mundurach i strojach, w pełnym rynsztunku (pistolce, palice, ciupagi, noże zbójeckie). Szukasz najlepszej góralskiej muzyki na imprezę integracyjną dla swoich pracowników - trafiłeś znakomicie!Profesjonalny napad zbójnicki to połączenie oryginalnej inscenizacji z wystrzałami z pistolców zbójeckich, hukiem, dymem, dużym zastrzykiem ekstremalnej adrenaliny, krzykiem, wybuchami bomb hukowych. Nasz sztandarowy produkt, jakim są napady zbójnickie możemy zorganizować w dowolnym miejscu w Polsce i za granicą (posiadamy profesjonalny sprzęt nagłaśniający oraz swój transport). Po napadzie zbójeckiem organizowane są przez nas harnasiowe śpasy – gry, zabawy i konkursy integracyjne, tzw. teambuilding iście po zbójecku! Nasza bursa zbójnicka spełni wszystkie Wasze życzenia. Zbójnicki event firmowy będzie wspominany jeszcze przez wiele lat! Gwarantujemy Ci to!

Organizujemy wszelką rozrywkę muzyczną, sportową, turystyczną, kulturalną i rekreacyjną na terenie całej Polski i nie tylko. Teren, gdzie najczęściej organizujemy swoje zbójnickie eventy to Beskidy, Podhale, Spisz, Orawa, Pieniny, Góry Świętokrzyskie i Bieszczady. Często nasza brygada zbójnicka Karpackie Zbóje zapraszana jest na imprezy firmowe do największych polskich miast. Koncertujemy w największych w Polsce galeriach handlowych.

Chcesz iście po zbójnicku ugościć pracowników swojej Firmy? Masz ważnych Gości zagranicznych, delegatów, strategicznych Klientów? Organizujesz szkolenia, konferencje? Potrzebujesz dodatkowych oryginalnych, jednych w swoim rodzaju atrakcji? My je Państwu dostarczymy w iście zbójeckim wymiarze z maXymalną dawką zbójnickiej adrenaliny! Nasz zbójnicki produkt turystyczny jest dopracowany w najdrobniejszych szczegółach.

Specjalnie dla Państwa zarezerwujemy noclegi w najlepszych i sprawdzonych hotelach, pensjonatach, zorganizujemy biesiadę w regionalnych karczmach, zbójnickie i góralskie kuligi letnie i zimowe, zbójnicki i góralski catering, wycieczki na baseny termalne, wycieczki w góry i ciekawe zakątki Beskidów, Podhala, Pienin, Orawy, Spisza, Bieszczadów, Gór Świętokrzyskich i innych atrakcyjnych zakątków Polski, Słowacji, Czech, Ukrainy, Rumunii, Węgier, czyli tam gdzie wyznakowany jest Szlak Zbójników Karpackich. Naszą ofertę poszerzyliśmy również o takie kraje jak: Litwa, Niemcy, Obwód Kaliningradzki (Rosja).

Zorganizujemy dla Państwa zwiedzanie ciekawych muzeów, pracowni twórców ludowych, ogniska w szałasach z muzyką góralską i zbójnickimi bajarzami, gawędziarzami, kabaret góralski iście po zbóju, dyskotekę z DJ Janosikiem, karaoke po góralsku.

 

Działalność touroperatorską prowadzimy pod dwoma markami biur podróży. Turystyka INcoming (przyjazdowa) w Beskidy obsługiwana jest przez Żywieckie Centrum Obsługi Ruchu Turystycznego, a turystyka OUTgoing (wyjazdowa) przez karpackiego touroperatora – biuro podróży Zbójnicki Travel. W naszym teamie pracuje 20 profesjonalnych licencjonowanych przewodników beskidzkich i pilotów wycieczek krajowych i zagranicznych. Ponadto aby w pełni móc koordynować ruch turystyczny w Beskidach powołaliśmy do życia Żywiecką Informację Turystyczną.

Prowadzimy działalność na podstawie zaświadczenia o Wpisie do Ewidencji Działalności Gospodarczej o numerze 8940/2007 wydanym przez Burmistrza Miasta Żywiec. Na organizacje imprez turystycznych mamy Zaświadczenie Organizatorów Turystyki i Pośredników Turystycznych wydanych przez Marszałka Województwa Śląskiego o numerze 944.

Nasza Firma zawarła umowę o udzielenie Gwarancji Ubezpieczeniowej nr. 00.816.776 zwanej dalej polisą. Gwarancja ubezpieczeniowa obowiązuje od 04.05.2012 do dnia 03.05.2013r. Polisa została wystawiona przez AXA Towarzystwo Ubezpieczeń i Reasekuracji S.A., z siedzibą przy ul. Chłodnej 51, 00 – 867 w Warszawie.

Od kilku lat zajmujemy się również produkcją i sprzedażą gadżetów góralskich i zbójnickich, znakowaniem odzieży reklamowej (haft komputerowy). Wszystkie nasze produkty możecie Państwo kupić w Zbójnickim Sklepie Internetowym (stacjonarnym i na Allegro). Wiele z naszych pamiątek promuje stworzony przez nas Szlak Zbójników Karpackich.

Dużą popularnością cieszy się wypożyczalnia kompleksowych strojów: zbójnickich mundurów i góralskich strojów regionalnych: beskidzkich, pienińskich i podhalańskich.

Kolejny pion naszej Firmy zajmuje się produkcją i dystrybucją odzieży reklamowej dla firm, naszywek, reklamą i identyfikacją wizualną. Jesteśmy w stanie wykonać haft komputerowy na takich elementach jak: t-shirty, koszulki polo, bluzy, polary, czapki, szale, krawaty, koszule wizytowe, ubrania robocze, fartuchy, pościel, ręczniki, plecaki, torby, kurtki nylonowe, kurtki zimowe, odzież dziecięca. Posiadamy możliwość wykonania: naszywek, emblematów, identyfikatorów pracowniczych. Polecamy hafty okolicznościowe: świąteczne, noworoczne, komunijne, ślubne, góralskie, zbójnickie itd. Najnowszą naszą ofertą jest możliwość wytłoczenia na odzieży reklamowej unikatowych wzorów regionalnych, zbójnickich i folkowych. Linia zbójnicka naszych produktów cieszy się wielkim powodzeniem.

Zlecenia realizujemy na odległość na terenie całej Polski lub eksportujemy za granicę z dostawą wprost do Państwa firmy czy domu przez co oszczędzają Państwo swój drogocenny czas. Produkt końcowy dostarczamy kurierem firmy DPD lub Pocztą Polską.

W obrębie naszej Firmy działa również agencja reklamowa dedykowana branży turystycznej, hotelarskiej i gastronomicznej. Nawiązując współpracę z naszą Firmą znajdą Państwo w jednym miejscu szeroki wachlarz usług skierowanych dla konkretnego klienta. Przygotujemy Państwu logotyp, stronę www, FanPage na Facebooku, wizytówki, ulotki, teczki ofertowe, odzież dla pracowników, film promocyjny, panoramę sferyczną.

Naszym największym osiągnięciem jak do tej pory jest stworzenie Fundacji „Zbójnicki Szlak”, która ma na celu wyznakowanie w terenie nowego szlaku kulturowego w Karpatach – „Szlaku Zbójników Karpackich”. Fundacja zarejestrowana jest pod numerem KRS 0000393759, NIP 5532504689, REGON 242704044.

 

Zapraszamy na nasze strony:

www.zbojnickiszlak.pl

www.fundacjazbojnickiszlak.pl

www.zbojnickiszlak.pl/sklep

zbojnickisklep.na.allegro.pl

www.galeria-zbojnicka.pl

www.kuligi.beskidy.com.pl

www.karpackigazda.pl

www.karpackiezboje.pl

www.zbojnickiszlak.blogspot.com

www.zywiec.turystyka.pl

www.zywiec.org

www.e-beskidy.com

www.mtur.pl

www.ulicahafciana.pl

www.haftstarydwor.pl

 

Zapraszamy Państwa do skarbca góralskiej i zbójnickiej tradycji!

 

Ze zbójnickim pozdrowieniem!

 

Zespół Zbójnickie Group